fbpx
ТЕРМОЛІФТИНГ ТИТАН

Інноваційна і ефективна методика безопераційної підтяжки обличчя з дотриманням всіх норм безпеки для пацієнта

Технологія застосовується з 2004 року та широко поширена в елітних клініках у всьому світі, в тому числі в США, а також в Швейцарії і інших країнах Європи.

ТЕРМОЛІФТИНГ ТИТАН

Інноваційна і ефективна методика безопераційної підтяжки обличчя з дотриманням всіх норм безпеки для пацієнта

Технологія застосовується з 2004 року та широко поширена в елітних клініках у всьому світі, в тому числі в США, а також в Швейцарії і інших країнах Європи.

Slider

ЯК ДІЄ ТЕХНОЛОГІЯ ТИТАН?

Технологія термоліфтінга Титан безпосередньо впливає на розтягнуті і ослаблені колагенові волокна. Енергія інфрачервоного випромінювання проникає глибоко в шкіру, розігріваючи внутрішні шари, і практично не зачіпаючи її поверхню. За рахунок цього ослаблені колагенові волокна скорочуються і підтягуються, знову перетворюючись на щільний еластичний каркас.

Такий вплив дозволяє отримати негайний ефект уже після першої процедури термоліфтінга. Але саме чудове, що після стимуляції інфрачервоної енергією клітини шкіри починають активно виробляти новий колаген, завдяки якому ефект підтяжки поступово стає ще більш вираженим і стійким. Саме тому приблизно протягом півроку після процедури термоліфтінга спостерігається наростання ліфтинговий ефект – розгладжуються зморшки, підтягується контур обличчя, шкіра стає більш рівною і пружною.

КОМУ ПОКАЗАНА ПРОЦЕДУРА?

Показанням для проведення процедури термоліфтінга є в’ялість шкіри будь-якого сегмента тіла. Таке може статися і в молодому віці – наприклад, розтягнутість шкіри живота після пологів або різкого схуднення. І, перш за все, застосування апарату показано при вікових змінах на обличчі й тілі.

ЯКОГО ЕФЕКТУ МОЖНА ДОСЯГТИ?

Ефект від процедури на апараті Титан порівняємо з пластичною операцією з підтяжки шкіри. Дія апарату Титан засноване на ефекті термоліфтінга, який призводить практично до миттєвого омолодження. Відбувається розгладження дрібних і середніх зморшок і зменшення глибини великих, зміцнюється шкіра, овал обличчя, усувається в’ялість.

ПЕРЕВАГИ ТЕХНОЛОГІЇ ТИТАН

Виражений омолоджуючий ефект – вже після першої процедури

Для отримання результату потрібно від 1 до 3 процедур. Ефект наростає протягом півроку і триває до 5 років

Використовується як для особи (очі, шия, область декольте) так і для тіла (живіт, внутрішня поверхня плечей, стегна)

Немає реабілітаційного періоду – клієнт може відразу приступити до звичайного життя

Процедура термоліфтінга триває від 20 хвилин до 2 годин. Неінвазивний – відсутність опіків, шрамів, розрізів і т.д

Термоліфтинг Титан

ЯК ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ БЕЗПЕКА ПРИ ПРОВЕДЕННІ ПРОЦЕДУРИ ТЕРМОЛІФТІНГА НА АПАРАТІ ТИТАН?

Термоліфтінг-процедура проста і безпечна, полягає в обробці поверхні шкіри несучими інфрачервоне випромінювання насадками апарату, і відчувається пацієнтом як чергування коротких холодних і гарячих дотиків. Апарат дозволяє підібрати індивідуальні параметри, оптимально відповідні кожного клієнта.

Особливі сенсори на насадках постійно здійснюють контроль за проведенням процедури, поверхня шкіри захищена охолоджуючим гелем. Таке щадне вплив виключає почервоніння, подразнення або запалення.

Записатись на прийом

Телефонуйте та записуйтесь на консультацію до спеціалістів Клініки краси Амазонки прямо зараз!

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  проспект Валерія Лобановського, 39Б,
  Київ, Україна, 02000

  (044) 249-66-18 | (044) 249-66-56
  (050) 312 50 20

  contact@amazonkaclinic.com.ua

  Пн-Сб: 09:00 - 21:00
  Без вихідних

  Власна парковка