fbpx
ПРЕСОТЕРАПІЯ.
Апарат «Limpho-Drain»

Сучасна методика, що сприяє виведенню з організму надлишків рідини і шкідливих речовин з лімфою, дозволяє позбутися від набряків різного походження та значно зменшити обсяги тіла

ПРЕСОТЕРАПІЯ
Апарат «Limpho-Drain»

Сучасна методика, що сприяє виведенню з організму надлишків рідини і шкідливих речовин з лімфою, дозволяє позбутися від набряків різного походження та значно зменшити обсяги тіла

Slider

Точкою пресотерапії є лімфатична система (лімфатичні судини і лімфовузли) і венозні судини. Вплив відбувається стисненим повітрям, що подається через спеціальні манжети. Тиск повітря дозується комп’ютером. Під час процедури пресотерапії пацієнт розташовується на кушетці.

Залежно від області впливу застосовуються: для ніг – спеціальні довгі чобітки, для живота і стегон – широкий пояс, для рук – довгі рукавички. Період чергування вакууму і компресії під час пресотерапії складає від 30 с до 2 хв.

Пресотерапія

ЯКИХ ЕФЕКТІВ ДОЗВОЛЯЄ ДОБИТИСЯ ПРЕСОТЕРАПІЯ?

Пресотерапія сприяє виведенню з організму надлишків рідини і шкідливих речовин з лімфою, відновленню водного балансу, що пояснюється нормалізацією циркуляції лімфи і міжклітинної рідини.

Поліпшується і венозний кровообіг, активізуються обмінні процеси в клітинах шкіри і жирових клітинах.

Пресотерапія, що застосовується в косметології, дозволяє позбутися від набряків різного походження, значно зменшити обсяги тіла, ефективно боротися з целюлітом і ожирінням, підвищувати пружність шкіри.

ЯКИЙ КУРС ПРЕСОТЕРАПІЇ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ?

Тривалість сеансу пресотерапії – до 45 хвилин. Курс зазвичай включає в себе 10-15 процедур. Пресотерапія проводиться кожні 2-3 дні. Повторний курс рекомендується проводити через 5-6 місяців.

Пресотерапія може поєднуватися з різними методиками лікування целюліту, омолодження шкіри і корекції фігури, наприклад, з обгортанням, кавітацією, ліполізом.

Ціни

Процедура Ціна, грн
Пресотерапія (60 хв.) 400

Записатись на прийом

Телефонуйте та записуйтесь на консультацію до спеціалістів Клініки краси Амазонки прямо зараз!


  Виникли питання?

  Залиште своє питання до лікаря і ми з радістю відповімо вам в найближчий час

  НАДІСЛАТИ ПИТАННЯ

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  проспект Валерія Лобановського, 39Б,
  Київ, Україна, 02000

  (044) 249-66-18 | (044) 249-66-56
  (050) 312 50 20

  contact@amazonkaclinic.com.ua

  Пн-Сб: 09:00 - 21:00
  Без вихідних

  Власна парковка