fbpx
ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ Genesis на апараті Cutera

Атравматичне омолодження (30+), що діє у верхніх шарах епідермісу, для стимуляції синтезу власного колагену. Процедура ефективно подтягує шкіру та розгладжує зморжки.

ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ
Genesis на апараті Cutera

Атравматичне омолодження (30+), що діє у верхніх шарах епідермісу, для стимуляції синтезу власного колагену. Процедура ефективно підтягує шкіру та розгладжує зморжки.

Slider

Лазерне омолодження Genesis проводиться на апараті Cutera і характеризується відсутністю ефекту випаровування води з верхніх шарів шкіри (вапоризації). Цей метод часто називають лазерним омолодженням без шліфування. Ефект досягається без пошкодження епідермісу.

Мета впливу – стимуляція синтезу колагену

Під час процедури не відбувається негайної ретракции колагену (підтяжки шкіри). Теплова енергія акумулюється в місцях найбільшого поглинання лазерного випромінювання, таких як субепідермальной шари, і розсіюється на прилеглі області. Наслідком є ​​прогнозована запальна реакція, що викликає зміни в синтезі субепідермальной колагену з супутнім ефектом відновлення шкіри, тобто відбувається Дермальная ремоделирование.

У чому перевага методу

Одним з головних переваг такого омолодження є те, що ці процедури не вимагають періоду для відновлення, так як проводяться без почервоніння, подразнення і запалення шкіри, опіків і рубців.

Такий щадне вплив лазерного омолодження досягається підбором індивідуальних параметрів на апараті, оптимально відповідних конкретній людині і строгим контролем процесу, завдяки особливим сенсорам на насадках.

Саме таке поєднання – відсутність травми шкіри при глибокому і ефективному впливі, вигідно відрізняють лазерні і фототехнології від інших апаратних методик омолоджування і, звичайно, від оперативного втручання.

Кому показані процедури омолодження?

З метою поліпшення зовнішнього вигляду жінкам і чоловікам, які мають такі проблеми:

 • - Знижений тургор і еластичність шкіри, зморшки
 • - Пігментація
 • - Судинні порушення: судинна сітка (почервоніння шкіри, телеангіоектазії)
 • - Порушена текстура шкіри: розширені пори, нерівна поверхня

Скільки процедур рекомендується для отримання ефекту омолодження?
Кількість процедур і інтервал між ними встановлюється індивідуально. Як правило, інтервал між процедурами складає близько 2-4 тижнів, загальна їх кількість – 6-8.

Чи є вікові обмеження?
Ні, таких обмежень немає, проте, найбільший ефект методи лазерного і фотоомолодження надають на вікову категорію 30-45 років.

У більш зрілому віці для оптимального результату рекомендується використовувати Термоліфтінг.

Процедура Лазерне омолодження Genesis на апараті Cutera

Записатись на прийом

Телефонуйте та записуйтесь на консультацію до спеціалістів Клініки краси Амазонки прямо зараз!


  Виникли питання?

  Залиште своє питання до лікаря і ми з радістю відповімо вам в найближчий час

  НАДІСЛАТИ ПИТАННЯ

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  проспект Валерія Лобановського, 39Б,
  Київ, Україна, 02000

  (044) 249-66-18 | (044) 249-66-56
  (050) 312 50 20

  contact@amazonkaclinic.com.ua

  Пн-Сб: 09:00 - 21:00
  Без вихідних

  Власна парковка