fbpx
МЕЗОТЕРАПІЯ ТІЛА

Сучасні ін'єкційні методики при незначній інвазивності і атравматичності дають відмінний та довготривалий результат. Метод мезотерапії себе гарно зарекомендував, коли необхідно привести тіло в порядок, прибрати зайві об'єми, підтягнути шкіру.

МЕЗОТЕРАПІЯ ТІЛА

Сучасні ін'єкційні методики при незначній інвазивності і атравматичності дають відмінний та довготривалий результат. Метод мезотерапії себе гарно зарекомендував, коли необхідно привести тіло в порядок, прибрати зайві об'єми, підтягнути шкіру.

Slider

Ця процедура показана тим, хто прагне удосконалити своє тіло, не витрачаючи свій час на постійні виснажливі дієти. Курс мезопроцедур позбавляє від проявів целюліту, активно бореться з локальними жировими відкладеннями, знижує прояви розтяжок.

Мезотерапія не є профілактичним засобом, оскільки її дія направлена на корекцію естетики тіла. Для проведення процедури використовуються спеціальні препарати, які нормалізують обмінні процеси в організмі, сприяють виведенню токсичних речовин, покращують мікроциркуляцію. Все це призводить до зменшення об'ємів тіла і корекції фігури.

Ліполітики, що входять до складу коктейлів, активізують процес ліполізу, мають виражену дренуючу дію, діють безпосередньо на жирові клітини в підшкірно-жировій клітковині (ПЖК). До складу коктейлів для мезотерапії для тіла можуть входити гіалуронова кислота, вітаміни, мінеральні комплекси, які покращують стан шкіри, стимулюють збільшення еластину та колагену.

На попередній консультації лікар визначає проблемні ділянки і підбирає необхідний препарат, який дозволить швидко і майже безболісно позбавитись від виявлених проблем. Кількість процедур, які будуть входити в курс лікування, визначає сам лікар. Тривалість курсу в середньому 5-10 сеансів, з частотою 1 раз на тиждень.

Мезотерапія буде прекрасною основою для жінок, які в своєму прагненні повернути струнку та підтягнену фігуру, не забувають за правильне харчування та фізичну активність.

 

Показання до процедури:

 • - Загальні ознаки старіння шкіри
 • - Дряблість шкіри
 • - Целюліт
 • - Локальні жирові відкладення.
Мезотерапія, до - після

Протипоказання:

 • - Вагітність та лактація
 • - Запальні захворювання в стадії загострення
 • - Онкологічні захворювання
 • - Порушення згортання крові

Записатись на прийом

Телефонуйте та записуйтесь на консультацію до спеціалістів Клініки краси Амазонки прямо зараз!


  Виникли питання?

  Залиште своє питання до лікаря і ми з радістю відповімо вам в найближчий час

  НАДІСЛАТИ ПИТАННЯ

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  проспект Валерія Лобановського, 39Б,
  Київ, Україна, 02000

  (044) 249-66-18 | (044) 249-66-56
  (050) 312 50 20

  contact@amazonkaclinic.com.ua

  Пн-Сб: 09:00 - 21:00
  Без вихідних

  Власна парковка