fbpx
AМАЗОНКА - це клініка краси
з бездоганною репутацією

клініка з високим рівнем обслуговування, що використовує найостанніші досягнення сучасних медичних технологій та новітнє обладнання.

AМАЗОНКА - це клініка краси
з бездоганною репутацією

клініка з високим рівнем обслуговування, що використовує найостанніші досягнення сучасних медичних технологій та новітнє обладнання.

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ COVID-19

Ваш організм так і не відновився після перенесення захворювання коронавірусної інфекції? Ви не відчуваєте себе здоровим?

Наші фахівці допоможуть Вам швидко і якісно відновити гарне фізичне та душевне самопочуття.

covid
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ COVID-19

Ваш організм так і не відновився після перенесення захворювання коронавірусної інфекції? Ви не відчуваєте себе здоровим?

Наші фахівці допоможуть Вам швидко і якісно відновити гарне фізичне та душевне самопочуття

previous arrow
next arrow
Slider

Клініка краси «Амазонка» була створена в 2000 році заслуженим лікарем України, доктором медичних наук, професором Наталією Іванівною Швець. Її професійне кредо дарувати людям здоров'я, красу і позитивні емоції перевернуло уявлення жінок про можливості сучасної естетичної медицини.

Високі моральні принципи керівника клініки лягли в основу філософії «Амазонки»: ставитися до пацієнтів так, як ставишся до себе або до найближчих людей. Відкрите і конструктивне спілкування, комплексний і гуманний підхід до вирішення проблем стали візитною карткою клініки.

«Амазонка» користується надзвичайною популярністю з перших місяців свого існування і це легко пояснити, адже в основі створення клініки лежав не черговий комерційний проект, а ідея об'єднати під одним дахом кращих фахівців в косметології, гінекології, дієтології і високотехнологічне обладнання, з клінічно доведеною ефективністю і безпекою, щоб зробити в Києві косметологічний центр світового рівня.

Сьогодні можна з упевненістю сказати, що задумане з успіхом втілилося в життя. Поєднання апаратних та ін'єкційних косметологічних процедур, методик детоксикації, біорегуляторних терапії, індивідуальної дієти дозволили отримати чудові результати у тисяч клієнтів, завоювати їхню довіру, повагу і вдячність

Клініка «Амазонка» - найбільший центр медичної естетики в Україні, і 20 років бездоганної роботи - найкраще тому підтвердження. Ми сподіваємося, що знайомство з клінікою краси «Амазонка» принесе Вам задоволення від приємного і з користю проведеного часу.Особливості Клініки краси Амазонка

«Амазонка» - клініка краси нового типу з високим рівнем обслуговування, що використовує найостанніші досягнення сучасних медичних технологій та новітнє обладнання.

Наша концепція

Ми дотримуємося принципу, що здоров'я і краса нероздільні, тому, вперше в Україні втілили принципово нову концепцію індивідуального підходу до догляду за обличчям і тілом.

Індивідуальний підхід

У нас не існує стандартних програм, так як кожна людина унікальна і схожі проблеми мають різне вирішення

Наша спеціалізація

Безхірургічній методики омолодження і схуднення (зниження ваги), в цих двох напрямках ми кращі в Україні, і сьогодні з упевненістю можемо сказати: ми далеко попереду!

Наші фахівці

високопрофесійні медичні працівники за покликанням, лікарі і медичні сестри з досвідом роботи, щодня підвищують свою кваліфікацію, люблять свою справу і своїх клієнтів.

Наші досягнення

Основні напрямки, яким ми приділяємо максимум уваги і присвячуємо науковий пошук:

Корекція вікових змін не тільки шкіри, але і всього організму, з використанням знань сучасної косметології, дієтології, гінекології та інших галузей медицини.

Апробація та вдосконалення програми 3-D омолодження, яка забезпечує блискучі клінічні результати «підтяжки» шкіри нехірургічним шляхом.

Ін'єкційні методики для моделювання та омолодження обличчя: контурна пластика, біоревіталізація, біоармування, ін'єкції Ботокса і Диспорта

Розвиток дерматохірургії: видалення родимок, папілом, бородавок та інших утворень на шкірі із застосуванням радіохвильового ножа.

Лазерне видалення судин на обличчі і нижніх кінцівках, а також величезний досвід видалення волосся різного кольору і типу.

Нам вдалося створити відділення апаратної корекції фігури «Med SPA» не має рівних в Україні.

Лікування пошкодженого волосся, профілактика і лікування випадіння волосся.

Лікування проблемної шкіри: вугрової хвороби і підвищеної чутливості шкіри, включаючи найважчі форми.

Лікування стресових станів і профілактика ранніх вікових змін.

Наші ціни:

у нас немає «поганих» цін. Ми дорожимо нашими клієнтами, тому розробляємо для них програми лояльності, проводимо сезонні акції, даруємо бонусні процедури і подарунки.

Ознайомитися з прайсом


Наше завдання:

надати Вам новітні ексклюзивні косметологічні та медичні послуги, високий рівень сервісу і компетенції наших співробітників, професіоналізм лікарського складу, здатного досягати успіху в найскладніших випадках.


Наша мета:

подарувати Вам красу, молодість і здоров'я, а значить впевненість в собі і завтрашньому дні - все для того, щоб Ви могли забути про вік і насолоджуватися життям.


КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

проспект Валерія Лобановського, 39Б,
Київ, Україна, 02000

(044) 249-66-18 | (044) 249-66-56
(050) 312 50 20

contact@amazonkaclinic.com.ua

Пн-Сб: 09:00 - 21:00
Без вихідних

Власна парковка