fbpx
МАСАЖ ТІЛА

Чудовий лікувальний метод, що ефективно впливає на організм, дозволяє розслабити м'язи, зняти фізичне та емоційне напруження, укріпити серцево-судинну та лімфатичну систему.

МАСАЖ ТІЛА

Чудовий лікувальний метод, що ефективно впливає на організм, дозволяє розслабити м'язи, зняти фізичне та емоційне напруження, укріпити серцево-судинну та лімфатичну систему.

Slider

Масаж корисний всім, але важливо правильно підібрати вид масажу, періодичність і тривалість сеансів. У нашій клініці масаж застосовується як в якості курсу самостійних процедур, так і в комплексі з іншими лікувальними заходами.

Масаж - приємна і дуже корисна процедура, яка допоможе Вам прекрасно себе почувати.

Класичний масаж

Класичний масаж тіла

Основні прийоми класичного ручного масажу - це погладжування, розтирання, розминання та вібрації, які надають механічне і рефлекторне вплив на тканини і органи людини. І кожен з цих прийомів має своє фізіологічне значення. Масаж рекомендується всім, навіть абсолютно здоровим людям.

Він тонізує і заспокоює одночасно. Під час масажу відбувається вплив на рефлекторні зони, які за допомогою нервових волокон пов'язані з функціональним станом внутрішніх органів.

Класичний загальний масаж здатний радикально полегшити Ваш стан при порушеннях опорно-рухового апарату, захворюваннях серцево-судинної системи і органів дихання.

Дана процедура рекомендується при високому фізичному і розумовому навантаженні, при малорухливому способі життя. Масаж покращить кровообіг і кровопостачання, прискорить процес відновлення після травм, допоможе зняти напругу і головний біль, розслабить хворобливі м'язи, позбавить від безсоння і прибере набряки. Ви відчуєте поліпшення стану шкіри і підвищення еластичності м'язів.

Гемолімфодренаж

Лімфодренадний масаж

У 30-і роки 20 століття подружжя Фоддер розробляють новий метод масажу, відомий зараз під назвою "Лимфодренаж", вплив якого в основному спрямована перш за все на лімфу. В інституті INMASTER професором Е.К. Гарсія була розроблена власна методика, що отримала назву "гемолімфодренаж". Відмінність даної методики в тому, що специфічний вплив виявляється не тільки на лімфатичну систему, а й на венозну, а також на одну з найважливіших рідин організму - міжтканинна (інтерстиціальну).

Такий підхід дозволяє більш конкретно впливати на кожну систему для вирішення її специфічних проблем (варикозна хвороба, лімфостаз, зниження імунітету, порушення живлення клітин і тканин, вікова і патологічна сухість і т.д.). Для отримання максимального результату використовуються різноманітні масажні прийоми, що впливають на рух лімфи і повернення венозної крові. Після застосування гемолімфодренаж - підвищується імунітет, активно виводяться продукти розпаду, розсмоктуються набряки різного походження, ліквідуються застійні явища в тканинах і м'язах, активізуються окислювально-відновні процеси в тканинах, знижується артеріальний тиск.

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж

Процедуру антицелюлітного масажу фахівці рекомендують проводити і для лікування і для профілактики целюліту. Такий масаж дуже корисний для поліпшення стану шкіри, її зовнішнього вигляду, підвищення пружності і усунення набряклості.

Він сприяє втраті сантиметрів в проблемних зонах, зміцнює імунну систему, покращує обмін речовин, стимулює лімфодренаж і кровообіг. Крім того, це чудовий антистресовий інструмент.

Як результат - загальне оздоровлення організму, позбавлення від локальних жирових відкладень і целюліту.

ІСПАНСЬКІ ТЕХНІКИ МАСАЖУ

Хиромассаж, гемолімфатичних, нейроседативний,
соматоемоціональний, лімфотіссуальний дренаж, міоінтенсівние техніки.

Комбіновані техніки за методом І. Іщенко

Хіромасаж, гемолімфорденажний масаж
Класичний масаж
Іспанськй масаж

«ІСПАНСЬКИЙ МАСАЖ» - це абсолютно особлива філософія і новий стиль масажу. Він був заснований в Барселоні в 1990 році професором Енріке Кастелле Гарсія і увібрав в себе найкраще від європейських масажних шкіл, а також від східних шкіл фізичної і духовної гармонії. На сьогоднішній день «іспанський масаж» не має собі рівних за ступенем і глибиною впливу, за кількістю індивідуальних комбінацій, за кількістю вирішуються за його допомогою проблем.

Гемолімфатичних дренаж (обличчя і тіла) - це техніка, яка дозволяє впливати на судини обличчя і тіла як на лімфатичному, так і на венозній рівні. Після курсу масажу поліпшується гідратація шкіри, активізуються обмінні процеси (збагачення шкіри киснем і виведення токсинів) і процеси регенерації клітин.

Хиромассаж (обличчя і тіла) - це техніка, основний вплив якої направлено на м'язову систему. Цю методику відрізняє велика різноманітність прийомів і оригінальні сполучні елементи. У цій техніці переважає більше 100 прийомів розминання, що дає можливість більш повноцінно впливати на м'язову, суглобову, судинну і нервову системи і рефлекторно на всі функції організму. Результатом цього впливу є підвищення еластичності і тонусу м'язів, поліпшення кисневого обміну шкіри та харчування м'язової маси, зменшення в'ялості і ліфтинг шкіри, активізація виведення токсинів.

Нейроседативний масаж (обличчя і тіла) - це техніка глибокого впливу на нервовий апарат. Мета, що досягається цим масажем - зняття психологічного стресу всього організму, синдрому хронічної втоми, депресій. Нейроседативний масаж підвищує адаптивні можливості організму, його стійкість до стресу, так званий «антистресовий імунітет», знижує активність домінантної півкулі, синхронізує електричну активність півкуль, стимулює центри задоволення мозку, вивільняючи ендорфіни, що володіють антистресову дію.

Міотенсивна техніка - це міотракціонний вплив на опорно-руховий апарат з метою усунення патологічних проявів (м'язові спазми, м'язові блокади).

Структурний масаж - це поглиблені маніпуляції техніки хіромасажа з використанням елементів міотенсівної техніки при роботі на хребті і суглобах для зняття м'язової напруги.

Ціни

Послуги Ціна, грн
Масаж (класичний, антицелюлітний, лімфодренажний) - 60 хв. 700
Масаж спини та комірцевої зони (горб вдови) - 60 хв. 600
Масаж спини та комірцевої зони (горб вдови) - 30 хв. 350
Іспанський масаж - 30 хв. 550
Іспанський масаж - 60 хв. 1000
Іспанський масаж - 90 хв. 1500
Стоун-терапія - 60 хв. 1000

Записатись на прийом

Телефонуйте та записуйтесь на консультацію до спеціалістів Клініки краси Амазонки прямо зараз!


  Виникли питання?

  Залиште своє питання до лікаря і ми з радістю відповімо вам в найближчий час

  НАДІСЛАТИ ПИТАННЯ

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  проспект Валерія Лобановського, 39Б,
  Київ, Україна, 02000

  (044) 249-66-18 | (044) 249-66-56
  (050) 312 50 20

  contact@amazonkaclinic.com.ua

  Пн-Сб: 09:00 - 21:00
  Без вихідних

  Власна парковка