fbpx
ЛІФТИНГ. РАДІОЛІФТИНГ

Це нове слово в абетці збереження молодості, це інноваційний метод підтяжки шкіри за допомогою хвильового випромінювання

За статистикою безопераційний ліфтинг, або підтяжка шкіри, є найбільш популярною процедурою в клініках краси в усьому світі.

ЛІФТИНГ. РАДІОЛІФТИНГ

Це нове слово в абетці збереження молодості, це інноваційний метод підтяжки шкіри за допомогою хвильового випромінювання

Slider

З віком контури обличчя змінюються, так як знижується тонус м’язів, зморшки стають глибшими, з’являється друге підборіддя, опускаються щоки. Це робить вираз обличчя похмурим, спотворює його овал і формує глибокі носогубні «зморшки розчарування».

В результаті вікових змін відбувається зниження числа фібробластів, розтягуються і виснажуються колагенові і еластинових волокна, що відповідають за пружність і еластичність природного каркаса шкіри.

До недавнього часу радикально підтягнути обвислі шкіру можна було виключно хірургічним шляхом. Сьогодні, завдяки появі нових високоефективних апаратних методик, можна за короткий час стати молодше не завдаючи шкоди своєму здоров’ю і не порушуючи звичний уклад життя.

Радіохвильової ліфтінг, радіочастотний ліфтинг, ліфтинг RF, термаж (першими процедуру радіоліфтінга запропонували фахівці американської фірми Thermage, тому часто радіоліфтінг називають просто термаж) – всі ці слова – синоніми, що позначають лише одне – неінвазивний (безопераційне) омолодження шкіри за допомогою радіохвиль.

Відбувається це за рахунок впливу енергії радіохвиль на всі ознаки старіння шкіри: зморшки всіх видів, різні провисання і складки, розширені пори і видимий судинний малюнок. Шкіра, завдяки радіочастотного впливу, отримує новий потужний поштовх до регенерації і омолодження, який триває приблизно 6 місяців. Весь цей час візуальні ознаки омолодження наростають, поліпшується текстура шкіри, підвищується її пружність і насичення вологою.

Лице після радіочастотного ліфтингу виглядає не просто «підтягнутим», а абсолютно природним, за рахунок сформованого коллагенового матриксу (того, що і надає молодому особі розгладженими вид). Ефект зберігається кілька років, особливо при наявності разових підтримуючих процедур, після чого курс радиоволнового ліфтингу можна повторити.

Найкращі ефекти досягаються при корекції овалу обличчя, омолодження і підтяжки шкіри в області очей, декольте, живота, стегон.

Радіоліфтінг здатний поліпшити контур обличчя, значно зміцнюючи тканини, і розгладити зморшки, сприяючи омолоджуючий ефект.

У чому суть процедури радіоліфтінга?

В основі методу лежить здатність високочастотних електромагнітних хвиль прогрівати тканини, що знаходяться на невеликій відстані від електрода, що подає енергію. В результаті волокна колагену ущільнюються і стискаються. Шкіра як би підтягується зсередини.

Зрозуміти суть процедури легше, якщо уявити колагенові волокна у вигляді пружинок. З віком пружинки розтягуються, і шкіра, яку вони повинні підтримувати, стає в’ялою і провисає. RF-ліфтинг підтягує пружинки і допомагає утворитися новим. Вже після першої процедури помітний очевидний омолоджуючий і ліфтинговий ефект, візуальне розгладження зморшок.

Дуже важливо, що процес синтезу нового колагену, еластину і гіалуронової кислоти розвивається протягом наступних 6 місяців. Як наслідок, в цей період поліпшуються тонус і еластичність дерми – ефект ліфтингу проявляється по наростаючій. Людина кращає буквально з кожним днем.

Коли показані процедури RF-ліфтингу?

Радіоліфтінг дозволяє лікувати такі косметичні недоліки:

 • - Ознаки старіння шкіри.
 • - Млявість тканин.
 • - Знижений тонус тканин.
 • - Целюліт.
 • - Надлишкові скупчення жирової клітковини.

Провести процедуру радіоліфтінга можна на будь-якій ділянці шкіри, що вимагає ліфтингу або ліполізу: на обличчі, шиї, області декольте, животі, стегнах, це дозволяє повернути пружність, видалити розтяжки, обвисання шкіри, зменшити обсяги, тобто отримати значний ефект безопераційного моделювання обличчя і фігури .

Проводиться неінвазивної і нетравматичними, не потрібно анестезії або додаткового охолодження епідермісу.

Процедура «обідньої перерви», немає реабілітаційного періоду

Процедура сумісна з іншими методиками: мезопораціей, фотоомолоджуванням, пілінгом, біоревіталізація

Ефект наростає протягом декількох місяців і зберігається кілька років

Використовується для обличчя і тіла та застосовується в будь-який час року.

Апарат для радіоліфтинга Quark

ЯК РАДІОХВИЛЬОВА ЕНЕРГІЯ ВИКЛИКАЄ ЕФЕКТ ЛІФТИНГУ?

Радіохвильова енергія цілеспрямовано розігріває шкіру до потрібної температури (39-42 ° С), щоб викликати денатурацію білкових молекул в колагенових волокнах: в результаті до 30% волокон скорочуються в довжину і ущільнюються.

Значно поліпшується кровообіг і лімфовідтік на оброблюваній ділянці, фізіологічні механізми відновлення шкіри починають працювати з новою силою, виробляється природний колаген та еластин, збільшується кількість гіалуронової кислоти, відбувається повне оновлення шкіри зсередини, внаслідок чого розгладжуються дрібні зморшки, значно скорочуються глибокі складки шкіри, поліпшується тургор тканин, спостерігається ліфтинговий ефект.

ЩО ОЧІКУВАТИ ВІД РАДІОХВИЛЬОВОГО ЛІФТИНГУ?

Курс радіохвильового ліфтингу дає вражаючі результати:

 • - Природна «підтяжка» шкіри обличчя.
 • - Овал обличчя стає рівнішим.
 • - Дрібні і глибокі зморшки.
 • - Шкіра, що в’яне особи і шиї стає більш пружною.
 • - Яким чином радіохвильова енергія сприяє схудненню і лікування целюліту?

Записатись на прийом

Телефонуйте та записуйтесь на консультацію до спеціалістів Клініки краси Амазонки прямо зараз!

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  проспект Валерія Лобановського, 39Б,
  Київ, Україна, 02000

  (044) 249-66-18 | (044) 249-66-56
  (050) 312 50 20

  contact@amazonkaclinic.com.ua

  Пн-Сб: 09:00 - 21:00
  Без вихідних

  Власна парковка