fbpx
ЛІФТИНГ. РАДІОЛІФТИНГ

Це нове слово в абетці збереження молодості, це інноваційний метод підтяжки шкіри за допомогою хвильового випромінювання

За статистикою безопераційний ліфтинг, або підтяжка шкіри, є найбільш популярною процедурою в клініках краси в усьому світі.

ЛІФТИНГ. РАДІОЛІФТИНГ

Це нове слово в абетці збереження молодості, це інноваційний метод підтяжки шкіри за допомогою хвильового випромінювання

Slider

З віком контури обличчя змінюються, так як знижується тонус м’язів, зморшки стають глибшими, з’являється друге підборіддя, опускаються щоки. Це робить вираз обличчя похмурим, спотворює його овал і формує глибокі носогубні «зморшки розчарування».

В результаті вікових змін відбувається зниження числа фібробластів, розтягуються і виснажуються колагенові і еластинових волокна, що відповідають за пружність і еластичність природного каркаса шкіри.

Радіохвильовой ліфтінг, радіочастотний ліфтинг, ліфтинг RF, термаж – всі ці слова – синоніми, що позначають лише одне – неінвазивне (безопераційне) омолодження шкіри за допомогою радіохвиль.

У чому суть процедури радіоліфтінга?

В основі методу лежить здатність високочастотних електромагнітних хвиль прогрівати тканини, що знаходяться на невеликій відстані від електрода, що подає енергію. В результаті волокна колагену ущільнюються і стискаються. Шкіра як би підтягується зсередини.

Вже після першої процедури помітний очевидний омолоджуючий і ліфтинговий ефект, візуальне розгладження зморшок.

Дуже важливо, що процес синтезу нового колагену, еластину і гіалуронової кислоти розвивається протягом наступних 6 місяців. Як наслідок, в цей період поліпшуються тонус і еластичність дерми – ефект ліфтингу проявляється по наростаючій. Людина кращає буквально з кожним днем.

Провести процедуру радіоліфтінга можна на будь-якій ділянці шкіри, що вимагає ліфтингу або ліполізу: на обличчі, шиї, області декольте, животі, стегнах, це дозволяє повернути пружність, видалити розтяжки, обвисання шкіри, зменшити обсяги, тобто отримати значний ефект безопераційного моделювання обличчя і фігури .

Неінвазивно і атравматично, без анестезії

Без реабілітаційного періоду

Процедура сумісна з іншими методиками

Ефект зберігається кілька років

Застосовується для обличчя і тіла

Апарат для радіоліфтинга Quark

ЯК РАДІОХВИЛЬОВА ЕНЕРГІЯ ВИКЛИКАЄ ЕФЕКТ ЛІФТИНГУ?

Радіохвильова енергія цілеспрямовано розігріває шкіру до потрібної температури (39-42 ° С), щоб викликати денатурацію білкових молекул в колагенових волокнах: в результаті до 30% волокон скорочуються в довжину і ущільнюються.

Значно поліпшується кровообіг і лімфовідтік на оброблюваній ділянці, фізіологічні механізми відновлення шкіри починають працювати з новою силою, виробляється природний колаген та еластин, збільшується кількість гіалуронової кислоти, відбувається повне оновлення шкіри зсередини, внаслідок чого розгладжуються дрібні зморшки, значно скорочуються глибокі складки шкіри, поліпшується тургор тканин, спостерігається ліфтинговий ефект.

ЩО ОЧІКУВАТИ ВІД РАДІОХВИЛЬОВОГО ЛІФТИНГУ?

Курс радіохвильового ліфтингу дає вражаючі результати:

 • - Природна «підтяжка» шкіри обличчя.
 • - Овал обличчя стає рівнішим.
 • - Дрібні і глибокі зморшки.
 • - Шкіра, що в’яне особи і шиї стає більш пружною.
 • - Яким чином радіохвильова енергія сприяє схудненню і лікування целюліту?

Ціни

Зона обробки Ціна, грн
Шкіра обличчя та шиї 1700
Шкіра шиї та декольте 1700
Шкіра рук 550
Шкіра в області живота, сідниць, внутрішньої та бічної поверхні стегон ("галіфе"), надколінної області (1 зона) 1600
Шкіра ніг (повністю) 3050

Записатись на прийом

Телефонуйте та записуйтесь на консультацію до спеціалістів Клініки краси Амазонки прямо зараз!


  Виникли питання?

  Залиште своє питання до лікаря і ми з радістю відповімо вам в найближчий час

  НАДІСЛАТИ ПИТАННЯ

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  проспект Валерія Лобановського, 39Б,
  Київ, Україна, 02000

  (044) 249-66-18 | (044) 249-66-56
  (050) 312 50 20

  contact@amazonkaclinic.com.ua

  Пн-Сб: 09:00 - 21:00
  Без вихідних

  Власна парковка