fbpx
ГІДРОКОЛОНОТЕРАПІЯ

або колоногідротерапія – це глобальне очищення організму від шлаків, токсинів, паразитів шляхом промивання (очищення) кишечника.

ГІДРОКОЛОНОТЕРАПІЯ

або колоногідротерапія – це глобальне очищення організму від шлаків, токсинів, паразитів шляхом промивання (очищення) кишечника.

Slider

Введена в товсту кишку очищена озонована вода надає на слизову оболонку температурне, механічне та хімічний вплив, сприяє поліпшенню місцевого кровообігу, очищенню слизової від застарілого епітелію, слизу, бактерій та токсинів, що в свою чергу, обумовлює зниження інтоксикації організму.

Товста кишка в процесі процедури очищується від великої кількості слизу, яка накопичується роками, як реакція на токсичний вміст і, як наслідок, неправильного харчування. Виводиться велика кількість калових мас і каменів, налиплого на стінки кишківника.

Крім цього за час проведення 3 – 5 процедур відновлюється моторно-рухова активність товстої кишки, що призводить до ліквідації гіподинамії кишківника і застою калових мас.

Що дуже важливо, каловий вміст не затримується в товстій кишці і не отруює організм, не призводить до виникнення хронічної інтоксикації.

Апарат для гідроколонотерапії

Курси гідроколонотерапії можна повторювати 2 – 3 рази протягом року, що дасть можливість стійкого збереження компенсаторних можливостей організму і призведе до повноцінного імунної відповіді при будь-якої патології. Уже після першого сеансу Ви відчуєте підвищення настрою і працездатності.

При проведенні методики використовується апарат іспанської фірми Transcom останнього покоління, що дозволяє найбільш повно використовувати всі можливості даного методу.

Гідроколонотерапія допомагає позбутися від:

 • - зайвої ваги;
 • - хронічної втоми;
 • - підвищити потенцію;
 • - простатиту;
 • - від артриту;
 • - глистів і паразитів;
 • - діареї та дисбактеріозу.

Також допомагає вирішити питання з явищами аутоінтоксикації (головні болі, невмотивована слабкість, зниження працездатності, неприємний запах від тіла), бореться з ознаками порушення функцій імунної системи.

Гідроколонотерапія

Гідроколонотерапія лікує:

 • - захворювання шкіри (алергічні захворювання, псоріаз, вугровий висип);
 • - синдром подразненої товстої кишки;
 • - кишковий токсикоз;
 • - дискінезію товстої кишки;
 • - синдром хронічної втоми.

Зазвичай промивання кишківника займає 25 – 45 хвилин, використовується 20 – 25 літрів води, 6-8 сеансів з інтервалом 1-3 дні.

Основними факторами впливу КГТ є:

 1. зрошення кишківника очищеною озонованою водою;
 2. гідромасаж товстого кишківника;
 3. градієнт температури – аналог контрастного душу;
 4. стимуляція рефлексогенних зон і точок впливу на мезасимпатичний відділ вегетативної нервової системи “кишкову нервову систему”.

ЕФЕКТИ, ЩО СУПРОВОДЖУЮТЬ ПРОЦЕДУРУ ГІДРОКОЛОНОТЕРАПІЇ

Очищення товстої кишки.
Вміст кишечника (включаючи токсичні відходи і ущільнені калловие маси) обережно размельчаются (за рахунок великих обсягів введеної в товсту кишку рідини і масажу живота) і видаляються (в тому числі разом з можливими патогенними мікроорганізмами і паразитами).

Тренування м’язових волокон товстої кишки.
Спокійне наповнення і спорожнення товстої кишки покращує її перистальтичних активність, підвищує тонус її м’язового шару. Наслідком цього є прискорення часу просування каллових мас і якнайшвидше очищення кишечника природним чином.

Відновлення форми прямої кишки.
Збільшення кількості вигинів, формування скупчення газів і калових “пробок» ускладнює пасаж кишкового вмісту, що, в свою чергу, посилює наше самопочуття. При колоногідротерапіі ніжне тонізуючу дію води в поєднанні з масажем живота допомагають не тільки прибрати калові завали в порожнині кишки, розширити ділянки з нормальною перистальтикою, а й по можливості максимально повернути форму кишки до її природного стану.

Імуностимулюючий ефект.
Встановлено, що в кишківнику знаходиться до 80% імунокомпетентних тканин, функціонування яких істотно порушується при хронічних закрепах.

Стимуляція нормальних рефлекторних зв’язків.
Практично всі органи і системи організму об’єднані з товстою кишкою вельми чутливими рефлекторними зв’язками. Промивання товстої кишки, стимулюючи їх, надає (подібно лікувальної процедури рефлексотерапевта) досить позитивний вплив на весь організм.

Нормалізація водного балансу організму.
При промиванні кишківника чиста вода всмоктується з просвіту кишки, розбавляючи токсини, які вже потрапили в тканини, і активізуючи функцію клітинного обміну.

Поліпшення кровопостачання внутрішніх органів.
Пульсуюча дію струменя теплої води позитивно впливає на мікроциркуляцію крові в передміхуровій залозі, матці, нирках та інших внутрішніх органах.

Ціни

Процедура Ціна, грн
Гідроколонотерапія (60 хв.) 650

Записатись на прийом

Телефонуйте та записуйтесь на консультацію до спеціалістів Клініки краси Амазонки прямо зараз!


  Виникли питання?

  Залиште своє питання до лікаря і ми з радістю відповімо вам в найближчий час

  НАДІСЛАТИ ПИТАННЯ

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  проспект Валерія Лобановського, 39Б,
  Київ, Україна, 02000

  (044) 249-66-18 | (044) 249-66-56
  (050) 312 50 20

  contact@amazonkaclinic.com.ua

  Пн-Сб: 09:00 - 21:00
  Без вихідних

  Власна парковка